Kėbulų remontas ir dažymas už prieinamą kainą

Siūlome pilną paslaugų paketą ! Kėbulų remontas ir dažymas už prienamą kainą. Kadangi visus darbus atliekame patys jūs gausite kokybiškas paslaugas per optimaliai trumpą laiką. Automobiliai dažomi aukščiausios kokybės pilnai įrengtoje dažymo ir džiovinimo kameroje, o dažymui naudojami kokybiški dažai. Kėbulų ceche dirba patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai.

Autoįvykio metu, kai smūgis stipresnis, dažnai apgadinamos ne tik paviršinės automobilio detalės, bet ir pažeidžiama kėbulo geometrija. Esant gometrijos pakitimams, pakinta kėbulo savybės, atsiranda kėbulo detalių tarpų neatitikimai ir svarbiausia sumažėja automobilio keleivių saugumas. Autoservise naudojami įrankiai ir medžiagos yra tik žinomų ir geriausiai pasaulyje vertinamų gamintojų. Naudojant profesionalią techniką Kėbulų remontas atliekamas kur kas greičiau ir efektyviau.

Kvalifikuoti specialistai ir novatoriška įranga tai raktas į kokybišką kėbulų remontą

Taisome automobilio detales po nedidelių eismo įvykių. Lenktas sparnas, bamperis, apdailos dalys – su šiomis bėdomis dažnai susiduria kiekvienas automobilistas. Tam tikroms paslaugoms atlikti (pvz. bamperių remontas), nebūtina palikti automobilį mūsų servise. Kruopštus kėbulų remontas ir paruošimas dažymui, naudojant patikrintas technologijas ir aukštos kokybės medžiagas, dažytojams leidžia atlikti kokybižką detalių perdažymą.

Mes dirbame su visomis draudimo kompanijomis, skaičiuojame sąmatas, pasirūpiname visais dokumentais bei atstovaujame klientą draustinuose įvykiuose. Stengiamės, kad klientui nesukeltų papildomų nemalonumų automobilio remontas ar bendravimas su draudikais, todėl tarpininkaujame tarp draudimo bendrovių ir kliento. Tokiu būdu taupome kliento laiką bei „nervus“. Automobilį galime pasiimti iš auto įvykio vietos, ar iš bet kurios kitos vietos. Visiškai nesvarbu ar automobilis važiuojantis ar ne.

Smulkūs kėbulo įbrėžimai, sparnų ar durelių įlenkimai yra paprastas remontas kurį gali atlikti dauguma nekvalifikuotų meistrų, jeigu tik turi nepigią tam tikrą įrangą. Jeigu įrangos neturi, o naudoja tik plaktukus ir techninių dujų suvirinimo aparatą (autogeną) metalui kaitinti, bėgite kuo toliau.

Kėbulo karkasas yra pagrindinis vairuotojo ir keleivių saugumo elementas. Ir tam mes skiriame ypatingą dėmesį. Jam sutaisyti ir pašalinti deformacijas yra tik vienas teisingas būdas. Taip tik vienas teisingas, o visi kiti būdai neteisingi. Nors dauguma ginčysis ir sakys aš jau 20 metų taip taisau automobilius ir nebuvo problemų. Ne vieną nekokybišką remontą rodė per televiziją, kai automobiai po avarijos lūžta per pusę.

„Kebulistas.lt“ specialistai garantuoja kokybišką automobilio kėbulo remontą ir dažymą bei užtikrina automobilio švarą.