Apie mus

Kėbulų remontas ir dažymas

„Kebulistas.lt“ automobilių remonto paslaugomis gali pasinaudoti visų markių lengvųjų automobilių ir mikroautobusų vairuotojai. Siekdami sėkmingai konkuruoti automobilių aptarnavimo rinkoje, įmonės darbuotojai teikia ypatingą dėmesį klientų aptarnavimo kokybei. Į aptarnavimo kokybės standartus įeina ne tik kokybiškai atlikti serviso darbai, bet ir malonus, kultūringas klientų aptarnavimas, konsultacijos. Įmonės darbuotojai yra sukaupę ilgametę specializuotos veiklos patirtį, visada pasiruošę spręsti iškilusias problemas ir priimti naujus iššūkius. Negaišindami Jūsų brangaus laiko, patys surasime automobilio remontui reikalingas detales. Visiems atliekamiems darbams ir parduodamoms atsarginėms dalims suteikiame garantiją.

Įmonės prioritetai

Įmonės misija: Teikti klientams optimaliausias automobilių remonto paslaugas. Su klientais dalinamės turimomis žiniomis ir stengiamės visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius, sukuriame savo klientams individualių pasiūlymų ir paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą.
Tai reiškia, kad mes dirbame, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, o šis pasitikėjimas mus veda lyderystės link.

Darbus atlieka patyrę, kvalifikuoti autošaltkalviai, todėl klientams netenka kelis kartus lankytis autoservise dėl to paties gedimo šalinimo.

Remonto darbus atliekame tik gavę Kliento pritarimą. Užtikriname klientui greitus, aiškius ir praktiškus sprendimus.

Garantijos teikiamos vadovaujantis Lietuvos standartu LST 1438 “Automobiliai. Techninė priežiūra ir remontas”

Turite klausimų ?

Kėbulų remonto centras

Adresas: Upės g. 5, Vilnius
Telefonas: +370 672 00229
Email: [email protected]
Web: www.Kebulistas.lt