Automobilio dažymas atliekamos kokybiškai ir optimaliai greitai !

Dažymo paslaugosAutomobilių dažymo paslaugos Vilniuje  atliekamos pagal visus technologinius reikalavimus.  Naudojame tik gerų firmų medžiagas ir įrankius. Mes manome, jog labai svarbus individualus priėjimas prie kiekvieno kliento, geri tarpusavio santykiai, bei atsakingas požiūris į darbą.

Automobilių dažymas tai ne tik dažų užpurškimas. Šį darbą būtų galima suskirstyti į kelis etapus  geometrijos atkūrimas, nuvalymas, dažymas, lakavimas. Dažyti automobilį tenka dviem atvejais  po avarijos ar praradus prekinę išvaizdą (atšokinėjus, nuskeldėjus dažams ir pan.) Ko gero papraščiausia dažant automobilį, jį dažyti pagal standartinius automobilių dažų arba spalvų kodus. Tiesa kiekviename automobilyje tie kodai slepiami vis kitoje vietoje.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Naujai perdažyto paviršiaus priežiūra

Automobilio dažymo paslaugosReikia pašalinti purvą, nešvarumus, dulkes, apnašus nuo dažytų paviršių, kad jie nepažeistų dažų sluoksnio. Automobilį būtina plauti bent jau vieną kartą per savaitę, jei norime išvengti purvo sluoksnio susidarymo ir jo poveikio dažams.

Nenaudokite jokių buitinių ploviklių ar valiklių. Šios priemonės skirtos tirpinti riebalus, suodžius virtuvėje ir jos gali paveikti automobilio dažų vaškingą apsaugą. Automobilio plovimui naudokite tik specialiai automobilių plovimui skirtus šampūnus bei ploviklius.

Naudokite didelį indą vandeniui.Tada nešvarumai, mirkant kempinę, nusėda ant dugno ir ant dažyto paviršiaus patenka tik švarus vanduo ir naujos putos. Dar geriau naudoti du atskirus indus – vieną nešvariai kempinei išplauti, kitą tik kempinei sudrėkinti prieš sekantį plovimą švariomis putomis. Niekad neplaukite automobilio tiesioginėje saulės šviesoje. Kėbulą plaukite, pradėdami nuo viršaus žemyn, nuosekliai plaudami vieną po kito atskirus kėbulo plotus (stogą, duris, sparnus ir t.t) Po to nuplaukite visą kėbulą nesmarkią vandens srove.

Kai automobilis nuplautas su putomis ir perplautas tekančiu vandeniu, paimkite švarų skudurėlį ir nusausinkite visą kėbulą.Skudurėlį, kuriuo sugeriate vandenį, kuo dažniau skalaukite. Neužmirškite nusausinti durų šonų bei apačios jas atidarę, slenksčių.

Dėmesio! Atidžiai apžiūrėkite visus dažytus kėbulo paviršius-ypač apatinę dalį-ant nuplauto ir nusausinto kėbulo neturi likti jokių pašalinių intarpų nuo kelio bitumo ar asfalto. Jei aptikote vabzdžių liekanų ar kelio bitumo dėmių, jų pašalinimui naudokite tik specialiai tam skirtus valiklius. Automobilių dažymo paslaugų neprireiks jei naudositės mūsų patarimais.

Dažymo paslaugos
Kokybiškos Dažymo paslaugos
Profesionalios Dažymo paslaugos