Padariau avarija kaip elgtis padarius avariją ! Sunku patikėti, bet kartais žmonės net savo noru prisiima kaltę, nes jiems gaila avarijos kaltininko.

Padariau avarija

Padariau avarija nepanikuok ! Ketvirtadalis pateikiamų eismo įvykio deklaracijų būna užpildyta netinkamai ar su klaidomis. Jei avarija nėra didelė, vairuotojams dažnai norisi patraukti eismo įvykyje dalyvavusius automobilius nuo kelio, pavažiuoti į šalikelę ar greta esančią stovėjimo aikštelę. Tai yra klaida ir, kol dėl eismo įvykio aplinkybių nesutarta, o incidento aplinkybės neužfiksuotos, to daryti nederėtų. Žmonės pamiršta aiškiai pažymėti įvykio aplinkybes, neužrašo svarbių detalių, negauna reikalingų parašų, ar patys pasirašo ne ten, kur reikia, ir dėl to draudimo administravimo procesas gali užsitęsti. Jei duotume deklaraciją užpildyti ramiam, pasiruošusiam žmogui, problemų iškiltų labai retai.

Imkitės visų įmanomų priemonių nelaimei sumažinti: jei reikia, suteikite pirmąją medicininę pagalbą, užtikrinkite, kad neišsiplėtotų gaisras ir kt. Jeigu užpildote deklaraciją pats, vieną deklaracijos kopiją pasilikite sau, o kitą atiduokite kitam eismo įvykio dalyviui. Jei esate nukentėjusysis eismo įvykio metu, turite kreiptis į tą draudimo įmonę, kurioje apdraustas įvykio kaltininkas.

Dažnos klaidos pildant deklaraciją !

  • Nukentėjęs pasirašo dviejose vietose (14 ir 15 laukeliuose), nors turi pasirašyt tik 15 laukelyje;
  • Eismo įvykio dalyviai visai nepasirašo deklaracijos;
  • Neužpildoma įvykio aplinkybių skiltis (12 laukelis);
  • Užpildžius 12 skilties 1 arba 2 langelius, būtinai reikia išbraukti nereikalingą aplinkybę (pvz. *stovint / sustabdžius);
  • Abu dalyviai nenurodo savo elektroninio pašto, kartais net ir telefono – tai ypač svarbi informacija norint operatyviai susisiekti dėl išmokos mokėjimo;
  • Vienas eismo įvykio dalyvis pasiima abi deklaracijos kopijas.

Jei dokumento tekstas Jums nėra aiškus, jo nepasirašykite ir reikalaukite, kad jis būtų paaiškintas. Jei manote, kad deklaracijoje surašyta informacija yra neteisinga – prašykite, kad ji būtų ištaisyta.

Įvykus draudžiamajam auto įvykiui „kebulistas.lt“ padeda maksimaliai supaprastinti ir sutrumpinti žalos administravimo procedūras bei paspartinti draudimo išmokos išmokėjimą. Tinkamas žalų administravimas taupo Jūsų laiką ! Kėbulų remontas  atliekamas moderniose autoserviso dirbtuvėse.

„Kebulistas.lt“ automobilių remonto paslaugomis gali pasinaudoti visų markių lengvųjų automobilių ir mikroautobusų vairuotojai. Siekdami sėkmingai konkuruoti automobilių aptarnavimo rinkoje, įmonės darbuotojai teikia ypatingą dėmesį klientų aptarnavimo kokybei. Į aptarnavimo kokybės standartus įeina ne tik kokybiškai atlikti serviso darbai, bet ir malonus, kultūringas klientų aptarnavimas.