Kėbulo remontas Vilniuje atliekamas moderniose dirbtuvėse. Nuo smulkiausių kėbulo remonto darbų iki pilno automobilių perdažymo.

Kėbulo remontas Vilniuje aukščiausia kokybė už prieinama kaina. Ilgametė patirtis ir žinių bagažas, šiandien mums leidžia naudoti tik pačius profesionaliausius įrankius bei medžiagas. Tinkamas automobilio kėbulo paruošimas dažymui yra vienas iš svarbiausių etapų, todėl šiam darbui skiriame išskirtinį dėmesį, kad būtų užtikrintas profesionalus ir kokybiškas galutinis rezultatas.

Patyręs autoservisas ir ilgametę patirtį turintys meistrai atlieka visų markių lengvųjų automobilių kėbulų remontą. Prieš pradedant kėbulo remonto darbus, yra būtina nustatyti gedimų (pažeidimų) mastą. Tai įgalina planuoti darbą ir iš anksto apskaičiuoti remonto išlaidas. Remiantis gedimų analize nustatoma, ar automobilio remontas yra galimas ir tikslingas. Gedimo (pažeidimo) dydis pirmiausiai nustatomas, apžiūrint.

Dažų parinkimo ir maišymo procesas atliekamas profesionaliame „DUPOINT“ ir kitų dažų gamintojų reikalavimus atitinkančiame ceche. Tai garantuoja tiksliai ir kokybiškai parinktą spalvą kėbulo dažymui.

Dirbame su visomis Lietuvoje veikiančiomis draudimo bendrovėmis, administruojame žalas po autoįvykių. Nesirūpinkite detalių ar alternatyvų paieška: Jums tereiks atvykti ir atsiimti kokybiškai suremontuotą automobilį.

Kėbulo remontas Vilniuje

Reikia pabrėžti tai, kad ne visuomet yra galimas automobilio kėbulo geometrijos atkūrimas. Ir tai susiję ne vien su ekonomiškumu. Saugumas turi būti svarbiausias faktorius, nulemiantis remonto galimumą. Gaila, tačiau šis faktorius neretai yra ignoruojamas, kritiško būvio automobiliai visgi yra remontuojami.

Visi remonto darbai bus atlikti taikant griežčiausius kokybės standartus. Tai reiškia, kad Jūsų automobilis bus grąžintas toks pat tvirtas ir saugus, koks buvo iki avarijos. Nesvarbu, koks avarijos pobūdis, pakanka vos vieno skambučio į „Kebulistas.lt“ remonto centrą ir remonto darbai bus atlikti laiku. “ Kebulistas.lt“ visada siekia užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę, todėl mums svarbi Jūsų nuomonė. Siekdami pagerinti paslaugų kokybę, maloniai prašome Jūsų visus atsiliepimus atsiųsti el.paštu: [email protected]

Jei jūsų automobilis nevažiuojantis ir jį reikia transportuoti iki serviso – skambinkite mums ir mes pasirūpinsime:

  • Jūsų automobilio transportavimu iki mūsų serviso (draudimo bendrovės apmoka transportavimo išlaidas iki remonto vietos
  • Išsikviesime draudimo bendrovės ekspertą
  • Suderinsime su draudimu remonto darbų sąmatą
  • Atliksime visus remonto darbus ir pasirūpinsime, kad draudimas atsiskaitytų tiesiogiai su mumis. Jums tik reikės atsiimti automobilį po remonto.