Kėbulo dažymas Vilniuje atliekamas naudojant aukštos kokybės dažais ir medžiagomis

Kėbulo dažymasKėbulo dažymas Vilniuje atliekamas pagal visus technologinius reikalavimus.  Naudojame tik gerų firmų medžiagas ir įrankius. Mes manome, jog labai svarbus individualus priėjimas prie kiekvieno kliento, geri tarpusavio santykiai, bei atsakingas požiūris į darbą.

Autoservise veikia profesionali automobilių dažykla. Dažymo darbus atlieka kokybiškai, atsakingai ir optimaliai greitai geriausi specialistai. Paruošimo ir dažymo darbai atliekami pagal visus technologinius reikalavimus. Jums neteks nusivilti, nes mes stengiamės dėl kiekvieno kliento bandydami pranokti Jūsų lūkesčius bei savo atliktiems darbams suteikiame garantijas.

Automobilio dažymas – rinkitės profesionalus !

Automobilio dažymas tai ne tik dažų užpurškimas. Šį darbą būtų galima suskirstyti į kelis etapus geometrijos atkūrimas, nuvalymas, dažymas, lakavimas. Dažyti automobilį tenka dviem atvejais po avarijos ar praradus prekinę išvaizdą (atšokinėjus, nuskeldėjus dažams ir pan.) Ko gero papraščiausia dažant automobilį, jį dažyti pagal standartinius automobilių dažų arba spalvų kodus. Tiesa kiekviename automobilyje tie kodai slepiami vis kitoje vietoje.

Įvykus draudžiamajam auto įvykiui www.kebulistas.lt padeda maksimaliai supaprastinti ir sutrumpinti žalos administravimo procedūras bei paspartinti draudimo išmokos išmokėjimą. Tinkamas žalų administravimas taupo Jūsų laiką !

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Naujai perdažyto automobilio priežiūra

Nenaudokite jokių buitinių ploviklių ar valiklių. Šios priemonės skirtos tirpinti riebalus, suodžius virtuvėje ir jos gali paveikti automobilio dažų vaškingą apsaugą. Automobilio plovimui naudokite tik specialiai automobilių plovimui skirtus šampūnus bei ploviklius.

Naudokite didelį indą vandeniui.Tada nešvarumai, mirkant kempinę, nusėda ant dugno ir ant dažyto paviršiaus patenka tik švarus vanduo ir naujos putos. Dar geriau naudoti du atskirus indus – vieną nešvariai kempinei išplauti, kitą tik kempinei sudrėkinti prieš sekantį plovimą švariomis putomis. Niekad neplaukite automobilio tiesioginėje saulės šviesoje. Kėbulą plaukite, pradėdami nuo viršaus žemyn, nuosekliai plaudami vieną po kito atskirus kėbulo plotus (stogą, duris, sparnus ir t.t) Po to nuplaukite visą kėbulą nesmarkią vandens srove.

Kai automobilis nuplautas su putomis ir perplautas tekančiu vandeniu, paimkite švarų skudurėlį ir nusausinkite visą kėbulą.Skudurėlį, kuriuo sugeriate vandenį, kuo dažniau skalaukite. Neužmirškite nusausinti durų šonų bei apačios jas atidarę, slenksčių.