Bamperių remontas yra neabejotinai pigesnis variantas, nei pirkti naujas detales, ar ieškoti padėvėtų.

Bamperių remontasPlastikinis bamperis – automobilio kėbulo detalė, kuri dažniau negu kitos patiria pašalinį mechaninį poveikį: atsirėmimas į kliūtį parkuojant automobilį, temperatūrų svyravimai ir, žinoma, eismo įvykiai. Jeigu pažeidimai nedideli, pigiau yra bamperį remontuoti, negu pirkti naują. Bamperių remontas kruopštus darbas.

Bamperis pažeidžiamas ne tik susidūrus su kliūtimi, bet ir po žiemos, kai dėl temperatūrų kaitos jame gali atsirasti įtrūkimų.

Žinoma, plastmasių, iš kurių gamykloje liejami bamperiai, taip pat esama visokių. Dažniausiai naudojamas polipropilenas arba poliuretanas.
Net jei pametate tam tikras dalis po avarijos, bamperį galima sutaisyti pakankamai kokybiškai. Kartais mūsų suremontuoti bamperiai atrodo kaip nauji automobilio savininkams.

Šiuolaikinės technologijos leidžia patikimai juos klijuoti, šildant atstatyti deformacijas, kokybiškai dažyti ir pasiekti nepriekaištingą būklę.
Galima įtrūkusią ar ištrupėjusią vietą „lopyti” dviem būdais: specialiu lituokliu arba mechaninio feno pagalba, kuriuo plastmasė įkaitinama tiek, jog ima lydytis ir taip „suvirinama”. Norint sukietinti siūlę, kartais sujungimo vietoje dedama plieninė arba bronzinė viela.

Ilgametę patirtį turintys profesionalai suremontuos net tuos bamperius, kurių, atrodo, jau nebeišeis suremontuoti. Buferių remontas atliekamas greitai ir kokybiškai.

Dėmesio. Remontuodami bamperius ir kitas plastikines detales naudojame TIK kokybiškas medžiagas ir tik patikimus, kokybiškus metodus, kad klientai gautų aukščiausios kokybės remonto paslaugas.

„Kebulistas.lt“ automobilių remonto paslaugomis gali pasinaudoti visų markių lengvųjų automobilių ir mikroautobusų vairuotojai. Siekdami sėkmingai konkuruoti automobilių aptarnavimo rinkoje, įmonės darbuotojai teikia ypatingą dėmesį klientų aptarnavimo kokybei. Į aptarnavimo kokybės standartus įeina ne tik kokybiškai atlikti serviso darbai, bet ir malonus, kultūringas klientų aptarnavimas, konsultacijos.

Remontui naudojamos tik kokybiškos, laiko ir patirties patikrintos patikimų gamintojų autodalys, kurios turi kokybės kontrolės sertifikatus ISO 9001 ir ISO 9002.
Visiems mūsų atliktiems darbams suteikiame garantiją, konsultuojame, patariame kaip tinkamai prižiūrėti automobilį ir prailginti jo eksploatavimo laiką.
Automobiliu reikia rūpintis taip pat, kaip ir savo sveikata. Šiam tikslui sukurta speciali „CARSHELP“ priežiūros ir patikros programa.